Розміщення сервера (Колокейшн — colocation) — це розміщення сервера клієнта на спеціальних майданчиках дата-центру та підключення абонентів до каналів мережі інтернет.
Дата-Центр КИЇВЛАЙН – сучасний майданчик для розміщення телекомунікаційного обладнання. Колокейшн сервера (хостинг сервера), оренда шафи (ореда телекомунікаційної стійки), підключення обладнання до Інтернету — основні послуги Дата Центру. Дата-Центр спроектований та побудований у повній відповідності до міжнародних стандартів надійності та рівня надання сервісу TIER 3 та TIA-942. Надійність інженерних систем та кваліфікована експлуатація – гарантія якісного та безперебійного сервісу.
Ключовою перевагою розміщення обладнання в Дата-центрі КИЇВЛАЙН є отримання повного пакету послуг від одного оператора. А саме: розміщення обладнання, організація каналу зв’язку до обладнання, канали доступу до Інтернету. Комплексне рішення від одного оператора вигідно економічно та підвищує надійність та безпеку Вашої системи в цілому.
IP-адреса (от англ. Internet Protocol Address) — унікальний ідентифікатор (адреса) пристрою (зазвичай комп’ютера), підключеного до локальної мережі або Інтернету.
Кожен пристрій, підключений до всесвітньої мережі Internet, має свою адресу, записаний у певному цифровому коді і є унікальним у глобальному сенсі. Залежно від способу підключення до Інтернету та умов провайдера IP-адреса може бути статичною або динамічною (змінною). Київлайн забезпечує своїм клієнтам постійну виділену IP адресу.
Темне волокно (англ. dark fiber) — волокна оптичного кабелю, що використовуються для передачі даних. Походження терміна полягає в тому, що у такому волокні не проходять оптичні імпульси, використовувані для передачі даних.
Клієнт може купити або орендувати частину мережі (темної оптики) для своїх потреб, отримавши надійний і якісний канал зв’язку до дата-центрів або віддалених офісів. За бажанням клієнта можливе підписання угоди про рівень обслуговування (Service Level Agreement, SLA), що регламентує гарантії дотримання технічних характеристик каналу. Власна служба компанії Київлайн здатна усунути можливі несправності у режимі 24/7/365.
Працюючи безпосередньо з провайдером «темної» оптики, замовники мають можливість без посередників керувати своєю інфраструктурою зв’язку.
Послуга «темного» волокна характеризується великою безпекою та захистом приватної інформації компанії.
Транспортний канал (L2 VPN) — за допомогою послуги «Віртуальний канал зв’язку» два віддалені офіси об’єднуються у захищену корпоративну мережу. Передача даних здійснюється за протоколом Ethernet (на рівні Layer2). Інформація передається захищеним каналом зі швидкістю до 10 Гбіт/с. Щоб користуватися послугою, в кожному з офісів достатньо встановити звичайний Ethernet-комутатор.
Побудова WI-FI мереж — це можливість передачі між пристроями на короткі дистанції без допомоги проводів. Пристрої, підключені за бездротовою технологією, утворюють мережу. Якщо вам потрібне встановлення та налаштування мережі Wi-Fi в офісному комплексі або на Вашому підприємстві фахівці Київлайн виконають усі роботи швидко, надійно та якісно.
Локальна обчислювальна мережа (ЛВС, LAN — Local Area Network) — це сукупність апаратного та програмного забезпечення, що дозволяє об’єднати комп’ютери в єдину розподілену систему обробки та зберігання інформації. Всі сервіси та додаткові пристрої також важливі, але вони не запрацюють без грамотно спроектованої та змонтованої локальної мережі. Київлайн здійснює монтаж локальних систем будь-якого рівня складності. Ми гарантуємо тривалий термін їхньої працездатності та зручність експлуатації. Надійні СКС дозволять забезпечити стабільну роботу з мінімальними втратами, створюючи основу для високої продуктивності праці та зниження експлуатаційних витрат.
IP транзит — це послуга з надання керованого та високошвидкісного доступу до мережі Інтернет через сучасні оптичні мережі передачі даних за протоколом BGP. BGP — протокол динамічної маршрутизації між автономними системами, який використовується в мережі інтернет. IP транзит надається на будь-яких швидкостях, починаючи від 100 Мбіт/c і вище, ми пропонуємо гарантовані симетричні канали зв’язку без обмеження по трафіку.
IP MPLS мережа Київлайн має у своєму розпорядженні точки присутності в найбільших міжнародних вузлах у Франкфурті-на-Майні, Амстердамі, і має пряму пов’язаність з основними майданчиками обміну інтернет-трафіком в Україні : — , вул. Леонтовича, 9, вул. Гайдара, 50, вул. Солом’янська, 3, вул. Васильківська, 37, вул. Дорогожицька, 10.
RIPE LIR —компанія має статус локальної інтернет реєстратури (LIR) та пропонує Вам послуги з реєстрації та підтримки в RIPE NCC провайдеро-незалежних IP-адрес та автономних систем.
Блоки IP-адрес, отримані LIR від RIPE NCC, можуть бути передані іншим організаціям. Передача блоків можлива лише між LIR’ами. Процедура передачі блоку називається трансфер IP-адрес. Якщо LIR отримав блок в результаті трансферу, він не може передавати його іншим LIR’ам протягом 24 місяців з моменту отримання. Список переданих блоків IP-адрес публікується на сайті RIPE NCC.
Наша компанія є локальним інтернет-реєстратором LIR у RIPE NCC з 2005 року.
Компанія Київлайн пропонує підключення до Інтернету з використанням наземних комунікацій. Забезпечено високу швидкість доступу, надійність та стабільність цієї послуги. Наші фахівці працюють над кожним запитом щодо послуги доступу до мережі Інтернет.
Компанія Київлайн постійно розвивається та надає інноваційні високотехнологічні рішення. Забезпечується максимально надійний та якісний доступ до мережі Інтернет.
Для наших абонентів ми створюємо комплексні телекомунікаційні рішення із високими стандартами якості.
Київлайн пропонує вам високошвидкісний доступ до мережі Інтернет на базі власної волоконно-оптичної мережі. Наша компанія має можливість підключити інтернет практично в кожному офісі міста Києва та Київської області. А також ми можемо надати канали зв’язку як усередині нашої країни, так і за її межами.
Оптичний інтернет від Київлайн це
- висока швидкість доступу
- гарантія якості послуги
- швидке підключення
- безперервна робота
- безпека
- оптимальна цінова пропозиція
SLA (Service Level Agreement SLA) — договір між замовником послуги та її постачальником, що містить опис послуги, права та обов’язки сторін та узгоджений рівень якості надання цієї послуги.
SLA включається:
- Перелік сервісів, що надаються;
- Терміни та рівень обслуговування обслуговування (вимірювані показники якості);
- Вартість обслуговування (тарифи).
SLA є додатком до основного договору з постачальником (оператором) послуги та описує нюанси її використання, ролі та відповідальність на всіх етапах від замовлення до припинення використання.
Передача даних — послуга є комплексним рішенням для бізнесу. Вона корисна тим клієнтам, які мають регіональні офіси, відділення або склади. Вони можуть бути розміщені як в Україні, так і за кордоном.
Київлайн організовує єдину корпоративну мережу фіксованого зв’язку з гарантованими параметрами. Ми представляємо багаторівневу угоду щодо якості обслуговування (SLA). У ній наведено основні характеристики каналів, описано процедури цілодобового моніторингу та певний рівень доступності послуг.
Можливості, які надає послуга:
-
- забезпечення передачі даних між фізично віддаленими об’єктами
-
- побудова корпоративних мереж на базі IP MPLS
-
- власна остання миля
-
- мережу по Києву та Київській області
-
- гарантія якості
- технічна підтримка 24/7/365
Високопродуктивна IP магістраль побудована з урахуванням ресурсів своєї первинної мережі за технологією MPLS (multiprotocol label switching).
MPLS мережа Київлайн постійно та активно розвивається.