Оренда ВОЛЗ

Компанія КИЇВЛАЙН має унікальну інфраструктурну волоконно-оптичну мережу в Києві та пропонує в оренду «темні волокна» для об'єднання структурних підрозділів клієнтів.

Темні волокна

«Темними волокнами називають оптичні волокна в кабелі, які закладені при будівництві ВОЛЗ, готові до експлуатації, але зараз не використовуються. Оренда «темного» волокна – дуже гнучка та зручна форма створення каналу зв'язку. Послуга орієнтована на операторів зв'язку та великих корпоративних клієнтів, яким необхідна організація повністю закритого каналу зв'язку або передачі даних у специфічному форматі.

Тільки оренда «темних волокон» у волоконно-оптичній лінії зв'язку (ВОЛЗ) дає повний простір у виборі рішень, що відповідають специфічним завданням Вашого бізнесу.

Переваги рішення

Крім того, ВОЛЗ - це найбільш захищене середовище в порівнянні з каналами передачі даних, що дозволяє клієнту забезпечувати будь-які умови щодо надійності та швидкодії на базі свого обладнання, а також найбільш оптимальне рішення при необхідності резервування, оскільки воно здійснюється лише географічним рознесенням ВОЛЗ -інфраструктури.

Послуга оренди ВОЛЗ дозволяє з мінімальними вкладеннями з'єднати декілька майданчиків клієнта без витрат на будівництво та утримання мережі. Послуга виглядає ще привабливішою, оскільки дозволяє перекласти всі проблеми з обслуговуванням та ремонтом ВОЛЗ на нас.

Оренда оптоволоконних мереж (ВОЛЗ)

Ми надаємо в оренду власну оптоволоконну мережу та допомагаємо будувати нові маршрути під ваші проекти. Завдяки розвиненій власній мережі ми можемо організувати підключення через ВОЛЗ до будь-яких точок у Києві та Київській області.

Наші фахівці здійснюють постійний моніторинг стану ВОЛЗ і при необхідності, не витрачаючи час на пошук фахівців з діагностики, підрядників та ін спеціалізованих контрагентів, виконають усі ремонтні та відновлювальні роботи .

Разом із цією послугою підключають

IP транзит SLA Розміщення сервера Транспортний канал L2

Послуга призначена для операторів зв'язку та великих корпоративних клієнтів, які потребують організації закритого захищеного каналу зв'язку або передачі даних у нестандартному форматі. Тільки оренда волоконно-оптичної лінії зв'язку (ВОЛЗ), дає повний спектр можливостей керування своєю мережею, та вирішує нестандартні завдання. Оренда ВОЛЗ дозволяє мінімізувати витрати на побудову корпоративної мережі та з'єднати офіси або філії компанії без витрат на будівництво та підтримку мережі. Це рішення дозволяє перекласти всі проблеми з обслуговування, ремонтом на нас. Наша компанія здійснює постійний моніторинг мережі. Що дозволяє у найкоротші терміни виконати ремонтні та відновлювальні роботи. Наша компанія має власну волоконно-оптичну мережу, що дозволяє підключати клієнтів на швидкості до 10 Гбіт/сек. Наша мережа має понад 400 км власної ВОЛЗ та покриває не лише м.Київ, а також Київську область.

ШВИДКИЙ ДЗВІНОК

ШВИДКИЙ ДЗВІНОК

Виберіть послугу
ІнтернетДата-центр

Заявка на подключение